O nas

Nasza idea:

"Jeśli ktoś sprzedaje hamburgery - to nie znaczy jeszcze że ma McDonalds-a"

Jedyni w Polsce

Firma MISTER TWISTER to jedyny polski producent profesjonalnego sprzętu do przemysłowej produkcji oraz sprzedaży frytki zakręconej na patyku. Każdy z nich wykonany jest z najwyższej jakości atestowanej stali nierdzewnej. Oferujemy naszym klientom pełną gamę produktów z których w dowolnej konfiguracji stworzyć można atrakcyjne, wygodne w użytkowaniu oraz dochodowe punkty handlowe.

 

Każde zamówienie jest inne

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo każdy punkt jest dla nas nowym innym wyzwaniem. Spełniamy oczekiwania najbardziej wybrednych i dzięki nim stajemy się co raz lepsi. Wszystkim naszym klientom bezpłatnie udzielamy licencji na korzystanie z marki MISTER TWISTER.

 

Zasięg

Dzięki zaufaniu jakim nas Państwo obdarzyliście nasz produkt jest już dostępny nie tylko w zdecydowanej większości polskich kurortów, ale także w Niemczech, Włoszech, Anglii, Irlandii, Szwecji, Norwegii, Wyspach Kanaryjskich i na Litwie. Dla Klientów z Południowej części Europy otworzyliśmy przedstawicielstwo naszej firmy w Hiszpanii.

 

Dążenie do doskonałości

Każdego dnia pracujemy nad tym abyście mogli się Państwo cieszyć jeszcze większymi obrotami w prowadzeniu tej działalności. Wprowadzamy na rynek coraz to nowsze produkty i udoskonalamy te które cieszą się i tak już pochlebnymi ocenami.

 

Inaczej się nie da

Rzecz najważniejsza o której warto pamiętać - w obecnych czasach skończyła się możliwość zrobienia interesu życia ze stoiska na stoliku. Rozwój cywilizacji, wygody oraz powszechny dostęp do towarów luksusowych sprawił, że tylko rzeczy profesjonalne, estetyczne i przyciągające wzrok mogą zainteresować potencjalnych odbiorców. Wierzymy, że z Państwa zapałem i naszą pomocą stworzymy miejsce wyjątkowe w Waszej okolicy.