Pytania i odpowiedzi

Czy Mister Twister to franczyza?

Mister Twister nie jest franczyzą. Współpraca jest prosta i przejrzysta. Państwo mają pomysł na biznes - my narzędzia do jego realizacji. Nie ingerujemy w wygląd Waszych punktów. Nie narzucamy określonych terminów pracy. Nie pobieramy przed, w trakcie, ani po żadnych prowizji od zarobionych przez Was pieniędzy. Wierzymy, że dołożycie Państwo wszelkich starań, aby interes zwrócił się jak najszybciej i zaczął przynosić wymierne korzyści.


Czy urządzenia są polskiej produkcji?

Oddajemy w Wasze ręce sprzęt najwyższej jakości. W całości polski, produkowany od A-Z w naszej firmie. Wieloletnie doświadczenie oraz praca na nim we własnych punktach pozwoliła nam zrobić niezawodne urządzenie do zarabiania pieniędzy. Dajemy gwarancję satysfakcji z jego użytkowania. W razie jakichkolwiek zdarzeń losowych bądź awarii (które praktycznie nie występują) posiadamy na miejscu wykwalifikowaną kadrę techników oraz wszystkie elementy zamienne.


Czy sprzęt posiada odpowiednie atesty oraz certyfikaty?

Nasz sprzęt posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty (w tym atest Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie).


Czy punkty Mister Twister nie mają problemu z odbiorem sanepidu?

Dla większości gastronomów zmora XXI wieku. Wy - nie musicie już się martwić , czy sanepid ten interes przyjmie, czy nie przyjmie?

My pomyśleliśmy o tym przed Państwem. Nie musicie już przygotowywać we własnym zakresie kosztownych procedur HAACP. Tą pracę wykonaliśmy za Was. Wystarczy dopasować kilka zmiennych do Państwa charakterystyki miejsca i handlu i złożyć w lokalnej jednostce kontroli.

Oczywiście procedurę HAACP otrzymujecie Państwo gratis.


Jakie zyski generuje Mister Twister?

To wymierna wartość zależna od wielu pochodnych: miejsca, pory roku, czasu pracy, wyglądu punktu itp. Nie sposób określić ile i gdzie Państwo zarobią. Możemy jednak zrobić mała kalkulację. Nie będziemy brać pod uwagę kosztów pracownika, lub dzierżawy terenu, a jedynie koszt samego produktu. Cena jednostkowa gotowej frytki na patyku - pociętej, usmażonej, przyprawionej to około 50 gr. Sprzedawana jest za 6 zł. Łatwo policzyć mnożąc sobie przez dowolną wartość sprzedanych Twisterów stopę zysku.

Jest to naszym zdaniem jeden z niewielu pomysłów na prostą gastronomię z takim procentem marży.


Jaki jest okres realizacji zamówienia?

Urządzenia standardowe (krajalnice, frytownice itp) przeważnie mamy na stanie i wysyłamy z dnia na dzień. Przyczepy, kioski i standy ruchome wykonujemy na zamówienie, ponieważ mogą różnić się wielkością, wyposażeniem lub grafiką.

Czas oczekiwania ustalany jest indywidualnie i zależy od jego wielkości, zróżnicowania i pory roku.


Czy konieczny jest odbiór osobisty sprzętu?

Współpracujemy ściśle z firmą kurierską DPD i za jej pośrednictwem wysyłamy towar na całą Europę (w tym i Polskę). Przyczepy, kioski możemy dostarczyć samochodami ciężarowymi z dźwigiem HDS.


Jak wygląda serwis?

Staramy się reagować bardzo szybko na wszelkie problemy naszych klientów. Trzeba pamiętać, że każde urządzenie kiedyś się zepsuje. Wykonujemy przeglądy pogwarancyjne jak i serwisowe. Posiadamy sprzęt zastępczy który możemy użyczyć w razie nagłych wypadków.